Różańce obrączki

Biżuteria religijna stanowi wymowny symbol naszej wiary. Bez względu na Twój wiek czy styl wyraź siebie inspirującą i piękną biżuterią wyznaniową. Różaniec pierścionek, różaniec obrączka na palec to znak Twojej religijności i duchowości, która pomaga wyrazić najgłębsze przekonania.

Różańce obrączki
Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 43 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 43 wyników

Różaniec pierścionek

W sklepie jubilerskim Marand wybierzesz różaniec pierścionek spośród wielu oferowanych wzorów. Mamy duży wybór modeli klasycznych i tych bardziej awangardowych. Oferujemy różańce z cyrkoniami lub kamieniami naturalnymi, są też modele bez kamieni. Szeroka oferta i zakres cenowy dopasowany do każdego Klienta i budżetu daje swobodę wyboru. Dostępność wszystkich rozmiarów czyni naszą ofertę bardzo uniwersalną.

Złoty Różaniec obrączka

Coraz więcej osób sięga po różańce na palec. Jest to atrakcyjna forma chrześcijańskiego znaku i religijności. Różańce klasyczne noszone na szyi są w większości akcesorium osób duchownych. Forma różańca w postaci obrączki jest świetną alternatywą dla naszyjnika. Różaniec obrotowy na palec oprócz tego, że służy do modlitwy to stanowi elegancką formę biżuterii, którą zawsze mamy przy sobie.

Złote i srebrne różańce  – oferta w sklepie Marand

W sklepie jubilerskim Marand oferujemy pierścionki różańce na palec. Różańce dostępne są w każdym rozmiarze i dowolnym kolorze złota. Najpopularniejsze złote różańce na palec są w kolorze żółto złotym, ale ciekawą alternatywą mogą być różańce ze złota białego, różowego lub różańce srebrne. W naszej ofercie znajdują się różańce złote gładkie i fakturowane. Wiele modeli jest ozdobionych kamieniami naturalnymi. Czarne diamenty, nasycone granaty i rubiny czy eleganckie ametysty dobrze współgrają z formą różańca na palec. Ciekawym zestawieniem jest białe złoto z niebieskimi szafirami. Egzemplarze z lśniącymi cyrkoniami również nie ustępują im pięknem i elegancją. W naszej ofercie dostępność różańców ze złota 585 i różańców ze złota 333 jak i różańce ze srebra daje możliwość wybrania tego najpiękniejszego różańca na palec.