RÓŻANIEC NA PALEC

W sklepie jubierskim Marand wybierzesz różaniec pierścionek na palec. Duży wybór modeli klasycznych i tych bardziej awangardowych. Mamy różańce z cyrkoniami lub kamieniami naturalnymi, są też modele bez kamieni. Szeroki zakres cenowy dopasowany do każdego Klienta i budżetu daje swobodę wyboru. Dostępność wszystkich rozmiarów czyni naszą ofertę bardzo uniwersalną.

Różańce

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników


Złoty Różaniec na palec

Coraz więcej osób sięga po różańce na palec. Jest to atrakcyjna forma chrześcijańskiego znaku i religijności. Różańce klasyczne noszone na szyi są w większości akcesorium osób duchownych. Forma różańca w postaci obrączki jest świetną alternatywą dla naszyjnika. Różaniec na palec oprócz tego, że służy do modlitwy to stanowi elegancką formę biżuterii, którą zawsze mamy przy sobie.

Złote i srebrne różańce pierścionki - oferta w Sklepie Marand

W sklepie jubilerskim Marand oferujemy pierścionki różańce na palec. Różańce dostępne są w każdym rozmiarze i dowolnym kolorze złota. Najpopularniejsze złote różańce na palec są w kolorze żółto złotym, ale ciekawą alternatywą mogą być różańce ze złota białego, różowego lub różańce srebrne. W naszej ofercie znajdują się różańce złote gładkie i fakturowane. Wiele modeli jest ozdobionych kamieniami naturalnymi. Czarne diamenty, nasycone granaty i rubiny czy eleganckie ametysty dobrze współgrają z formą różańca na palec. Ciekawym zestawieniem jest białe złoto z niebieskimi szafirami. Egzemplarze z lśniącymi cyrkoniami również nie ustępują im pięknem i elegancją. Dostępność w próbie złota 585 i 333 jak i różańce ze srebra daję swobodę wyboru i dostosowanie do posiadanego budżetu.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.