Pierścionki z białego złota

Szykowne i klasycznie piękne pierścionki z białego złota to awangardowy styl wielu osób. Pierścionki z białego złota często kojarzą się z obietnicą miłości i wspólnoty i ponieważ często wybierane są na pierścionek zaręczynowy. Proste w swojej estetyce mają ponadczasową elegancję. Dlatego można nosić je na co dzień jak również na specjalne okazje uzyskując subtelną nutę wyrafinowania. Pierścionki z białego złota wyglądają oszałamiająco na każdym odcieniu skóry i pasują do każdej kreacji.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 227 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 227 wyników

Pierścionki zaręczynowe białe złoto – przebojowy wybór

Pierścionek zaręczynowy z białego złota zapewnia długowieczną jakość i nieprzemijający blask dzięki właściwościom tego kruszcu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pierścionek z cyrkoniami, czy zainwestujesz w kamienie szlachetne to będzie dobry wybór.

Pierścionek białe złoto – nowoczesny akcent kreacji

Nie możemy obejść się bez akcesoriów uzupełniających nasz strój. A jednym z najważniejszych akcesoriów, bez których kobiety nie mogą się obejść, są pierścionki! Wzory pierścionków z białego złota są zwykle zwieńczone lśniącymi diamentami, co czyni je wyjątkowo pożądanymi. Zazwyczaj dostępne są w wielu fasonach i wzorach. Pierścionki z białego złota są cenione za chłodny i wyrafinowany styl. Wspaniale uzupełniają każdą kreację.

Pierścionki z białego złota – co znajdziesz w naszej ofercie

Możliwość zakupów online ułatwiło nam wszystkim sposób ich robienia. W sklepie przygotowaliśmy wiele kategorii z pierścionkami. Aby uzyskać dodatkowy akcent kolorystyczny swojej kreacji można wybrać pierścionek z kolorowym kamieniem. Dlatego w naszej ofercie oprócz klasyki takiej jak pierścionki białe złoto z diamentem i pierścionki białe złoto z cyrkonią, fanki kolorowych akcentów znajdą pierścionki białe złoto z szafirem i pierścionki białe złoto z rubinem. Tak więc w internetowym sklepie Marand możesz przeglądać różne warianty biżuterii z białego złota i wybrać taki, który Ci się spodoba. Jeśli zaś białe złoto to dla Ciebie za mało to mamy szeroką ofertę złotych pierścionków.