Pierścionki z rubinem

Złote pierścionki z rubinem to jedne z najbardziej kultowych i pożądanych wyrobów z kamieniami naturalnymi. Rubinowa biżuteria ma symbolizować energię i poczucie własnej wartości. Rubiny występują w różnych karmazynowych i szkarłatnych czerwieniach, od różowego do głębokiego fioletu. Ze względu na swój luksusowy charakter, złote pierścionki z rubinem są popularne na rocznicę związku (tzw. Rubinowe Gody) lub jako biżuteria z kamieniem narodzin dla osób urodzonych w lipcu. Pierścionki z rubinem są też dobrym wyborem na wiele innych okazji, takich jak zaręczyny, Walentynki, a nawet Boże Narodzenie.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Złote pierścionki z rubinem

Czerwony to kolor, który domaga się uwagi, a pierścionek z rubinem to idealny sposób na przyciągnięcie tej uwagi. Bogaty czerwony odcień rubinu doskonale uzupełnia naturalny kolor złota. Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjny złoty pierścionek, czy awangardowy z białego złota, pierścionek z rubinem jest oszałamiającą ozdobą. Złoty pierścionek z rubinem to synonim uczciwości, pewności siebie i siły. Ten królewski kamień jest świetnym wyborem dla osób poszukujących pięknego ognisto czerwonego pierścionka. Jego barwy zawierają się od różu po głęboki burgund.

Złoty pierścionek zaręczynowy z rubinem

Rubin jest świetnym wyborem dla osób szukających pięknego pierścionka zaręczynowego w kolorze głębokiej czerwieni. Jednoznacznie świadczy on o płomiennym uczuciu i głębokim zaangażowaniu. Jego niepowtarzalny i magiczny wygląd będzie emanował na dłoni ukochanej osoby. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego na zaręczyny, wiele naszych rubinów połączonych jest z pięknymi diamentami, aby dodać biżuterii jeszcze więcej luksusu. Odkryj więcej pierścionków z rubinem w sklepie jubilerskim Marand. W ofercie mamy pierścionki z rubinem z białego złota i różowego złota. W naszej ofercie znajdziesz tez inne pierścionki zaręczynowe.