Pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy to szczególny symbol uczuć i oświadczyn, dlatego powinien idealnie odzwierciedlać Wasze relacje. Niezależnie od tego, jakim pierścionkiem chcesz wyrazić swoje uczucie, znajdziesz go w naszym sklepie. Szeroka oferta pierścionków zaręczynowych w Marand, ułatwi dokonanie właściwego wyboru. Oryginalne wzory to atut naszej kolekcji. Oferujemy pierścionki z brylantem, pierścionki z białego złota i także złote pierścionki z cyrkonią w atrakcyjnej cenie. Modele o ponadczasowych kształtach i różnych stylach.

Pierścionek zaręczynowy z sercem
Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 1139 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 1139 wyników

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w atrakcyjnej cenie.

W sklepie Marand proponujemy szeroką gamę pierścionków zaręczynowych z kolorowymi kamieniami naturalnymi oraz diamentami. Śmiało możemy powiedzieć, że w sklepie jubilerskim Marand znajdziesz tani pierścionek zaręczynowy jak i ten oryginalny. Zakupiony pierścionek otrzymasz w eleganckim pudełku jubilerskim, estetycznie zapakowany na oświadczyny lub prezent. Zainteresowanym Klientom personalizujemy pierścionek grawerem wewnątrz szyny pierścionka lub na tabliczce w pudełku. Uwiecznij tą wyjątkową chwilę pierścionkiem z grawerowaną dedykacją.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota i z różowego złota – szeroka oferta naszego sklepu

Dla fanek delikatnych, klasycznych pierścionków zaręczynowych oferujemy pierścionki z białego złota. W ofercie mamy też wybór bardziej awangardowych pierścionków z różowego złota. Miłośniczki klasyki z pewnością znajdą interesujące modele wśród szerokiej oferty złotych pierścionków w wielu ponadczasowych formach. Dla wielbicielek nowoczesności polecimy wyroby odpowiadające najnowszym trendom mody. Każdy element biżuterii wykonujemy z pasją i największą starannością, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie posiadamy pierścionki o różnych próbach złota i dużej rozpiętości cenowej, tak aby każdy wybrał pierścionek spełniający jego wymagania. Gwarantujemy jakość i niepowtarzalność, która stanie się pamiątką na lata.

Pierścionek zaręczynowy na który palec?

Pierścionek zaręczynowy nosimy na prawej dłoni i palcu serdecznym. Palec serdeczny to ten najbliżej palca małego. Po ślubie pierścionek zaręczynowy ustępuje miejsca obrączce ślubnej i wędruje na lewą dłoń. Często też pozostaje przy obrączce jeśli stanowi dobre zestawienie i pasuje kształtem. Już na etapie wyboru pierścionka zaręczynowego można pomyśleć o takim jego kształcie, aby pasował do obrączki, a wręcz stanowił z nią komplet.