Pierścionki zaręczynowe

Wyświetlanie 1–20 z 1037 wyników

Znalazłeś swoją prawdziwą miłość i chcesz ją wyrazić z dużym blaskiem?
W sklepie jubilerskim Marand  masz wybór najpiękniejszych pierścionków zaręczynowych. Marand obiecuje, że pomoże Ci wybrać ten idealny pierścionek zaręczynowy. Przygotowaliśmy bogatą ofertę biżuterii, a wśród niej pierścionki odpowiednie na zaręczyny.

Oryginalne pierścionki zaręczynowe

Pierścionek zaręczynowy to szczególny symbol uczuć i oświadczyn, dlatego powinien idealnie odzwierciedlać Wasze relacje. Niezależnie od tego, jakim pierścionkiem chcesz wyrazić swoje uczucie, znajdziesz go w naszym sklepie. Szeroka oferta złotych pierścionków zaręczynowych w Marand, ułatwi dokonanie właściwego wyboru. Oryginalne wzory to atut naszej kolekcji. Oferujemy pierścionki z brylantem, pierścionki z białego złota i także złote pierścionki z cyrkonią w atrakcyjnej cenie. Posiadamy wiele modeli o ponadczasowych kształtach i w różnych stylach. Dodatkowo proponujemy szeroką gamę pierścionków z kolorowymi kamieniami naturalnymi oraz biżuterię z diamentami. Duży asortyment sprawi, że dopasowanie się do estetyki partnerki nie powinno stanowić problemu. Śmiało możemy powiedzieć, że w sklepie jubilerskim Marand znajdziesz idealny i oryginalny pierścionek zaręczynowy.

Najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w atrakcyjnej cenie.

W sklepie Marand znajdziesz dużo idealnych pierścionków zaręczynowych. Zakupiony pierścionek zaręczynowy otrzymasz w eleganckim pudełku jubilerskim, estetycznie zapakowany na oświadczyny lub prezent. Zainteresowanym Klientom personalizujemy pierścionek grawerem wewnątrz szyny pierścionka. Jeśli nie ma możliwości grawerowania w szynie to proponujemy grawer dedykacji na tabliczce, która uwieczni tą wyjątkową chwilę.

Pierścionki zaręczynowe z białego złota i z różowego złota – szeroka oferta naszego sklepu

Dla fanek delikatnych, klasycznych pierścionków zaręczynowych oferujemy pierścionki z białego złota. W ofercie mamy też wybór bardziej awangardowych pierścionków z różowego złota. Miłośniczki klasyki z pewnością znajdą interesujące modele wśród szerokiej oferty złotych pierścionków  w wielu ponadczasowych formach. Dla wielbicielek nowoczesności polecimy wyroby odpowiadające najnowszym trendom mody. Każdy element biżuterii wykonujemy z pasją i największą starannością, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie posiadamy pierścionki o różnych próbach złota i dużej rozpiętości cenowej, tak aby każdy wybrał pierścionek spełniający jego wymagania. Nie wiesz jaka próba złota będzie najlepsza na pierścionek zaręczynowy? Sprawdź nasz poradnik o próbie złota. Gwarantujemy jakość i niepowtarzalność, która stanie się pamiątką na lata.

Pierścionek zaręczynowy na który palec?

Pierścionek zaręczynowy nosimy na prawej dłoni i palcu serdecznym. Palec serdeczny to ten najbliżej palca małego. Po ślubie pierścionek zaręczynowy ustępuje miejsca obrączce ślubnej i wędruje na lewą dłoń. Często też pozostaje przy obrączce jeśli stanowi dobre zestawienie i pasuje kształtem. Już na etapie wyboru pierścionka zaręczynowego można pomyśleć o takim jego kształcie, aby pasował do obrączki, a wręcz stanowił z nią komplet.

Porównanie Produktów

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.