Pierścionki z topazem

Topaz pochodzi z tej samej rodziny co rubin i szafir. Niebieski topaz jest kamieniem mądrości i wiedzy. Uważa się, że zwiększa kreatywność, rozprasza smutek i gniew oraz pomaga pielęgnować wewnętrzną siłę. Wiąże się również
z obfitością, zdrowiem i długim życiem. Twardość tego kamienia sprawia, że ​​idealnie nadaje się do noszenia na co dzień. Ta wyjątkowa cecha topazu jest również tym, co czyni go tak popularnym. Ponieważ niebieski topaz jest kamieniem urodzinowym grudnia, pierścionki z topazem są znakomitym prezentem urodzinowym dla osób urodzonych w tym miesiącu.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

Złote pierścionki z topazem

Zdecydowaliśmy się stworzyć szeroki wybór złotych pierścionków z topazem i diamentami, ponieważ pierścionki te oferują niezrównany blask i piękno. Pierścionki z niebieskim topazem zawsze urzekają oszałamiającą gamą niebieskich odcieni osadzonych w żółtym złocie.

Pierścionek zaręczynowy z topazem

Niebieski topaz to popularny pierścionek na zaręczyny. jest jaśniejszy niż szafir. Czasami ma szaro – niebieski odcień, czy inne wariacje niebieskich kolorów. W ofercie sklepu są też pierścionki w białym złocie z topazem i inne pierścionki zaręczynowe.