ZŁOTE PIERŚCIONKI Z SZAFIREM

Pierścionek z szafirem jest bardzo popularnym i trafnym wyborem na pierścionek zaręczynowy. Szafir to kamień prawdy i sprawiedliwości. Pierścionek z szafirem to najbardziej popularny wybór na zaręczyny. W sklepie Marand znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z szafirem w bardzo atrakcyjnych cenach. Szafiry to bardzo trwałe kamienie naturalne. Odporne są na zarysowania, dzięki czemu zawsze pięknie lśnią gładkimi taflami szlifu. Warto wybrać właśnie szafir na pierścionek zaręczynowy. Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo otrzymując pierścionek zaręczynowy z szafirem. Szafir to kamień narodzin urodzonych we wrześniu. Może to stanowić dobry pomysł na udany prezent w postaci biżuterii z szafirem.

Pierścionki z szafirem

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników


Złote pierścionki z szafirem - szeroka oferta Marand

W sklepie jubilerskim Marand przygotowaliśmy duży wybór złotych pierścionków z szafirem. Znajdziesz tu duży wybór pierścionków z szafirem w żółtym złocie i białym złocie. Niebieski szafir najlepiej prezentuje się w oprawie z białego złota.

Pierścionek zaręczynowy z szafirem i na prezent

Szafir to bardzo ceniony i wyjątkowo atrakcyjny kamień naturalny stosowany w jubilerstwie. Niebieski szafir może przyjmować wiele odcieni od jasnego do głębokiego granatu. Niebieski szafir pięknie prezentuje się w oprawie z białego złota, które podkreśla jego zdecydowaną barwę. Równie atrakcyjne pierścionki z szafirem wykonane są z żółtego złota. To również częsty wybór na zaręczyny. Szafir w otoczeniu niewielkich diamentów będzie prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Pierścionek z szafirem to bardzo dobry prezent na różne okazje. Każda kobieta doceni jego atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Prezent w postaci pierścionka z szafirem z pewnością uraduje obdarowaną osobę. Na Twoje życzenie wybrany pierścionek elegancko zapakujemy na prezent.

Atrakcyjny pierścionek zaręczynowy - szafir w wielu odsłonach

Szafir występuje w różnych kolorach. Najpopularniejszy to szafir niebieski, różowy i biały. Różowy szafir pięknie prezentuje się na tle białego złota. Jego unikalny charakter czyni go bardzo atrakcyjnym wyborem na zaręczyny. Różowy szafir bardzo dobrze współgra również z żółtym złotem. Szafiry białe, szczególnie o większych rozmiarach są nieco pozbawione życia, ta ich naturalna cecha znacząco je odróżnia od brylantów. W sklepie Marand znajdziesz pierścionki zaręczynowe z niebieskimi, różowymi i białymi szafirami.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.