Pierścionki z szafirem

Szafir to bardzo ceniony i wyjątkowo atrakcyjny kamień naturalny stosowany od lat w jubilerstwie. Niebieski szafir może przyjmować wiele odcieni od jasnego do głębokiego granatu. Szafir jest twardym minerałem naturalnie odpornym na zarysowania i jest zbliżony wytrzymałością do diamentu. Dzięki temu szafiry są wieczne, pięknie lśnią gładkimi taflami szlifu.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 49 wyników

Pierścionki zaręczynowe z szafirem – prawda i sprawiedliwość

Pierścionek z szafirem jest bardzo trafnym wyborem na zaręczyny. Szafiry to kamienie prawdy i sprawiedliwości. Z tego względu warto wybrać pierścionek z szafirem na przypieczętowanie zaręczyn. Z pewnością obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo otrzymując go w zaręczynowych oświadczynach.

Pierścionek z szafirem – elegancki prezent

Prezent w postaci pierścionka z szafirem z pewnością uraduje obdarowaną osobę. Każda kobieta doceni jego atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Na Twoje życzenie wybrany pierścionek elegancko zapakujemy, abyś miał gotowy prezent.

Atrakcyjny pierścionek zaręczynowy – szafir w wielu odsłonach

Szafir występuje w różnych kolorach. Najpopularniejszy to szafir niebieski, różowy i biały. Różowy szafir pięknie prezentuje się na tle białego złota. Jego unikalny charakter czyni go bardzo atrakcyjnym wyborem na zaręczyny. Różowy szafir bardzo dobrze współgra również z żółtym złotem. To także częsty wybór pierścionka na zaręczyny. Szafiry białe, szczególnie o większych rozmiarach są nieco pozbawione życia, ta ich naturalna cecha znacząco odróżnia je od brylantów. W naszej ofercie znajdziesz pierścionki z szafirem niebieskim, różowym i białym.

Złote pierścionki z szafirem i diamentami – szeroka oferta sklepu

W sklepie jubilerskim Marand przygotowaliśmy duży wybór złotych pierścionków z szafirem i diamentami. Nasz szeroki asortyment pomoże Państwu wybrać pierścionek, o jakim zawsze marzyliście. Szafir w otoczeniu niewielkich diamentów będzie prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjnie. Znajdziesz tu również pierścionki z szafirem z białego złota. Niebieski szafir pięknie prezentuje się w oprawie z białego złota, które podkreśla jego zdecydowaną barwę. Właśnie w takim zestawieniu wygląda bardzo interesująco. Możesz wybrać opcję, która najbardziej przypadnie Ci do gustu. W ofercie sklepu znajdziesz też inne pierścionki zaręczynowe.