PIERŚCIONKI Z SZAFIREM

Pierścionek z szafirem jest bardzo popularnym i trafnym wyborem na pierścionek zaręczynowy. Szafir to kamień prawdy i sprawiedliwości. Pierścionek z szafirem bardzo dobrze prezentuje się w różnych wersjach kolorystycznych złota. W sklepie Marand znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z szafirem w bardzo atrakcyjnych cenach. Szafiry to bardzo trwałe kamienie naturalne. Odporne są na zarysowania, dzięki czemu zawsze pięknie lśnią gładkimi taflami szlifu. Warto wybrać właśnie szafir na pierścionek zaręczynowy. Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo otrzymując pierścionek zaręczynowy z szafirem. Szafir to kamień narodzin urodzonych we wrześniu. Może to stanowić dobry pomysł na udany prezent w postaci biżuterii z szafirem.

Złote pierścionki z szafirem

Wyświetlanie 1–12 z 45 wyników


Idealne pierścionki zaręczynowe z szafirem - Marand

Pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pierścionek z szafirem to bardzo dobry wybór na zaręczyny. Szafir jest pięknym i trwałym kamieniem naturalnym. Szafir to bardzo ceniony, wyjątkowo atrakcyjny kamień naturalny stosowany w jubilerstwie. Niebieski szafir może przyjmować wiele odcieni od jasnego do głębokiego granatu. Niebieski szafir pięknie prezentuje się w oprawie z białego złota, które podkreśla jego zdecydowaną barwę. Równie atrakcyjne pierścionki z szafirem wykonane są z żółtego złota. Jest to również częsty wybór na zaręczyny. Szafir w otoczeniu niewielkich diamentów będzie prezentował się jeszcze bardziej atrakcyjnie.

Szafir niebieski, różowy czy biały?

Szafir występuje w różnych kolorach. Najpopularniejszy to niebieski, różowy i biały. Różowy szafir pięknie prezentuje się na tle białego złota. Jego unikalny charakter czyni go bardzo atrakcyjnym wyborem na zaręczyny. Różowy szafir bardzo dobrze współgra również z żółtym złotem. Szafiry białe, szczególnie o większych rozmiarach są nieco pozbawione życia. Ich naturalna mętność znacząco je wyróżnia. Dobrze kiedy są zastosowane w towarzystwie innych kolorowych kamieni szlachetnych. W sklepie Marand kupisz pierścionki zaręczynowe z niebieskimi, różowymi i białymi szafirami.

Pierścionek z szafirem na prezent

Pierścionek z szafirem to bardzo popularny wybór na różne okazje. Każda kobieta doceni jego atrakcyjny i niepowtarzalny wygląd. Prezent w postaci pierścionka z szafirem z pewnością uraduje obdarowaną osobę. W sklepie jubilerskim Marand znajdziesz duży wybór pierścionków z szafirem w żółtym złocie i białym złocie. Na Twoje życzenie wybrany pierścionek elegancko zapakujemy na prezent.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.