Złote pierścionki z cyrkoniami

Złoty pierścionek z cyrkoniami jest najczęściej wybieranym pierścionkiem spośród całej gamy złotych pierścionków. Każda kobieta lubi ozdabiać się tym atrakcyjnym i lśniącym dodatkiem. Cyrkonie jak żaden inny kamień idealnie imitują drogie brylanty i sprawiają, że biżuteria wygląda bardzo elegancko. W naszej ofercie znajdziesz złoty pierścionek z cyrkoniami dużymi, które swym wyglądem dominują w pierścionku i drobnymi zestawionymi razem. Te zaś tworzą lśniące brylantowe tafle pięknie błyszcząc na damskiej dłoni. Jedne i drugie wymownie przyciągają wzrok i stanowią nieodzowny dodatek do kobiecego piękna.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 556 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 556 wyników

Pierścionek z cyrkoniami – uniwersalny wybór

Pierścionek z cyrkoniami stanowi dobrą propozycję dla osób, które uwielbiają nosić złotą biżuterię jako codzienną część garderoby. Niewygórowana cena i duży asortyment wzorów czyni taki wybór bardzo uniwersalnym. Piękny wygląd tych kamieni niejednokrotnie zachwyca i wizualnie niewiele ustępuje kamieniom naturalnym. Dostępność cyrkonii w wielu kolorach i różnych odcieniach daje dużą swobodę wyboru. W naszej ofercie są pierścionki z dużymi cyrkoniami, które obecnie coraz bardziej zdobywają rynek biżuteryjny jak i drobnymi imitującymi małe diamenty.

Złote pierścionki z cyrkonią – bogata oferta sklepu Marand

Wybór rodzaju kamienia w pierścionku czy to na zaręczyny lub prezent nie jest taki łatwy biorąc pod uwagę mnogość i różnorodność na rynku jubilerskim. Alternatywą dla kamieni szlachetnych są właśnie cyrkonie. Ich cechy i wygląd fizyczny bardzo przypominają diament, lecz w przeciwieństwie do diamentu cyrkonie są nieporównywalnie tańsze. Niezależnie czy będzie to pierścionek z żółtego złota czy białego, promienna i przejrzysta cyrkonia będzie świeciła tak jasno jak prawdziwy diament. Dodatkowo cyrkonie występują w szerszej gamie kolorów i wszelakich kształtach, więc wybór zgodnie z indywidualnymi preferencjami nie będzie problemem. Proponujemy pierścionki z cyrkoniami z białego złota jak i pierścionki z cyrkoniami z różowego złota.

Złoty pierścionek z cyrkoniami – tanio, taniej, najtaniej

Obejrzyj nasze pierścionki zaręczynowe w niższej cenie z cyrkonią imitującą brylant. Nasza oferta tanich pierścionków z cyrkoniami jest bardzo bogata, zapewniamy szeroki wybór złotych pierścionków z cyrkoniami w każdym budżecie i wielu kolorach złota i cyrkonii. Najtańsze pierścionki jakie oferujemy to złote pierścionki 333 już w bardzo niskiej cenie. Taki pierścionek wygląda równie pięknie jak droższy z kamieniem szlachetnym. Mamy pierścionki szerokie z dużą ilością lśniących cyrkonii oraz równie piękne pierścionki wąskie i delikatne. Pierścionki z cyrkoniami są najlepszą alternatywą dla drogiej biżuterii jednocześnie nie ustępując jej swym wyglądem.