Złote kolczyki

Wyświetlanie 1–20 z 204 wyników

Sale
221,99 
Sale
236,99 
Sale
292,99 

Złote kolczyki

Marand oferuje szeroki asortyment kolczyków pasujących do każdego stylu. Oferujemy kolczyki klasyczne i bardzo eleganckie, oprawione cyrkoniami w różnych kolorach. Kolczyki długie, krótkie, wiszące, delikatne i wiele innych znajdziesz w sklepie Marand. Do produkcji kolczyków używamy markowych dodatków stopowych nie zawierających niklu. Jeśli masz alergię na ten metal, to nasze kolczyki nie powodują swędzenia ani podrażnienia. Znajdź w Marand idealną parę kolczyków na każdą okazję.

Klasyczne Złote Kolczyki z jednym kamieniem

Kolczyki jednokamieniowe wyróżniają się tym, że składają się tylko z jednego kamienia w kolczyku i są bez wiszących lub dodatkowych elementów. Kamień jest umieszczony centralnie i stanowi najważniejszy element. Kolczyki tego typu są najczęściej wyposażone w zapięcie typu sztyft. Idealnie pasują do każdego wyglądu, ponieważ są proste i eleganckie. Znajdź w Marand kolczyki z żółtego złota, różowego, białego złota i nie tylko.

Złote Kolczyki diamentowane

Diamentowane kolczyki to klasyczny wybór, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten elegancki dodatek jest idealnym do każdego stroju lub stylizacji. W Marand znajdziesz przyciągające wzrok diamentowane kolczyki w różnych stylach i wzorach, takich jak klasyczne koła czy kolczyki na sztyfty i nie tylko. Znajdź piękne kolekcje z oryginalnymi diamentowanymi kolczykami.

Kolczyki z żółtego złota

Niech Twoja twarz emanuje pięknem dzięki niesamowitemu wyborowi atrakcyjnych kolczyków z żółtego złota w Marand. Nasze kolczyki z żółtego złota są dostępne w wielu różnych stylach. Pokaż Swoją atrakcyjność dzięki wspaniałej parze kolczyków z żółtego złota.

Złote Kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi mogą rozjaśnić każdą stylizację. Odkryj kolczyki z kamieniami szlachetnymi w różnych kolorach, takich jak zielone kolczyki z szmaragdem, czerwone kolczyki z rubinami, kolczyki z opalem, kolczyki z perłami, kolczyki z ametystami i wiele innych.

Kup Złote Kolczyki na Urodziny z kamieniem narodzin

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi to również przemyślany prezent urodzinowy. Kup kolczyki z kamieniem narodzin, takie jak październikowe kolczyki z opalem, lutowe kolczyki z ametystem, diamentowe kolczyki na kwietniowe urodziny i wiele więcej. Od ponadczasowych kolczyków z pereł po wyjątkowe kolczyki klasyczne Marand ma dla Ciebie szeroką ofertę z kamieniami szlachetnymi.

Porównanie Produktów

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.