Pierścionki z żółtego złota

Złote pierścionki na zawsze będą ponadczasowym dodatkiem, który nigdy nie przestanie zachwycać. Podaruj sobie lub bliskiej osobie oryginalny złoty pierścionek, który subtelnie wzbogaci każdy strój o efektowny akcent. Oznacz ważny moment w życiu jak rocznica ślubu, narodziny dziecka wyjątkowym złotym pierścionkiem, aby symbolizować wieczną miłość między Wami.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 828 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 828 wyników

Złote pierścionki zaręczynowe

Na pierścionek zaręczynowy proponujemy najczęściej wybierany pierścionek z żółtego złota, który bardzo dobrze wpisuje się w tę szczególną okazję. W Marand kupisz złote pierścionki 585 i pierścionki 333 i w różnych kolorach złota. W asortymencie mamy pierścionki z cyrkoniami i pierścionki z różnymi kamieniami szlachetnymi.

Złoty pierścionek – postaw na klasykę

Pierścionki z żółtego złota próby 585 to najczęściej kupowane pierścionki na zaręczyny. W sklepie jubilerskim Marand znajdziesz bardzo wiele wzorów pierścionków tej próby. W asortymencie mamy złote pierścionki szerokie i wąskie, nowoczesne i klasyczne, z dużymi kamieniami o pięknym szlifie jak i te delikatne pasujące każdej kobiecie.

Kupisz tu pierścionki w każdym rozmiarze. W ofercie mamy  pierścionki z białego złota i pierścionki z różowego złota i inne pierścionki zaręczynowe. Każdy Klient znajdzie w naszym sklepie odpowiedni pierścionek w zaplanowanym budżecie.