OBRĄCZKI ZŁOTE KLASYCZNE

Masz dylemat z wyborem między żółtym, białym czy różowym złotem? Pomyśl o biżuterii, którą nosisz Ty lub twój partner, i zdecyduj, który kolor pasuje najlepiej. Każdy odcień jest uniwersalny, ale żółte złoto jest klasyczne i mocno osadzone w tradycji ślubnej. Na którym palcu zakładane są obrączki? Obrączkę dla kobiet umieszcza się obok pierścionka zaręczynowego na lewym palcu serdecznym. Tradycja mówi, że obrączka powinna znajdować się na dole, tak aby była najbliżej Twojego serca. Możesz ją jednak nosić tak, jak uważasz, że wygląda najlepiej! Obrączkę męską umieszcza się również na trzecim palcu lewej ręki.

Obrączki złote

Wyświetlanie 1–12 z 69 wyników


Obrączki złote 585 czy 333?

Obie próby złota jak najbardziej sprawdzą się w tej roli. Jednakże warto pamiętać, że wybór obrączek ślubnych to decyzja na długie lata. Warto podjąć ją świadomie. Złote obrączki 585 to najczęstszy wybór wśród Klientów. W Marand znajdziesz wszystkie klasyczne wzory obrączek ślubnych.

Ślubne obrączki złote czy w innym kolorze?

Kolor złota to wybór indywidualny. Najbardziej popularne są oczywiście obrączki złote, takie wpadające w żółty kolor. Coraz częściej widzimy chęć zakupu obrączek w kolorze białym czy różowym. Jeśli podobają się Wam takie złote obrączki to będzie to również bardzo dobry wybór.

Obrączki klasyczne czy fantazyjne?

Model obrączek ślubnych jest indywidualnym wyborem, często odzwierciedla charakter czy zainteresowania osób. Każdy wybór jest dobry, dlatego w sklepie Marand przygotowaliśmy szeroki asortyment obrączek. W ofercie mamy obrączki klasyczne w trzech kolorach złota - żółte, białe i różowe. Obrączki fantazyjne, dwukolorowe również znajdują się w naszej ofercie.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.