PIERŚCIONKI Z BRYLANTEM, PIERŚCIONEK Z DIAMENTEM

Najlepszy pierścionek zaręczynowy to pierścionek z brylantem, z diamentem. W sklepie Marand znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z brylantem, z diamentem w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę i kup idealny Pierścionek z diamentem. W ofercie posiadamy również pierścionki z brylantem z białego złota i z różowego złota.

Pierścionki z brylantem z diamentem

Wyświetlanie 1–12 z 80 wyników


Pierścionki zaręczynowe z brylantem - co znajdziesz w naszej ofercie?

W ofercie sklepu jubilerskiego Marand znajdziesz bardzo duży wybór pierścionków z brylantem. Mamy pierścionki z brylantem z białego złota jak i klasyczne ze złota żółtego. Będąc producentem pierścionków z brylantami zapewniamy atrakcyjne ceny zakupu. Mamy w ofercie pierścionki z brylantem w cenach dostosowanych do każdego budżetu.

Pierścionek zaręczynowy z diamentem i prezent na różne okazje

Złoty pierścionek z brylantem to bez wątpienia najlepszy wybór pierścionka na zaręczyny. Od lat taki pierścionek jest symbolem uczuć i zamiarów. Prezent w postaci pierścionka z brylantem, z diamentem to gwarancja dobrego wyboru. Każda szczególna okazja jak zaręczyny, rocznica ślubu, urodziny czy inny ważny moment w życiu to istotny fakt, który warto podkreślić biżuterią z brylantem. Marand to producent pierścionków z diamentem, z brylantem i sklep jubilerski online. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką paletę wzorów klasycznych i nowoczesnych. W sklepie Marand oferujemy niskie ceny i obszerny asortyment, który daje dużą swobodę wyboru.

Brylant czy Diament, jaka jest różnica?

Oczywiście obie nazwy oznaczają ten sam bardzo rzadki minerał - diament. Co więc wyróżnia brylant? Brylant to fachowa nazwa oszlifowanego diamentu w stylu brylantowym. Jest to najbardziej znany i rozpoznawalny szlif okrągłych diamentów. Piękny i rytmiczny rozkład faset zjawiskowo załamuje wpadające doń światło tworząc na tafli brylantu efektowny i niepowtarzalny wizerunek tego najcenniejszego minerału. W jubilerstwie stosuje się z powodzeniem także inne rodzaje szlifu tych cennych kamieni naturalnych.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.