Pierścionki z brylantem z diamentem

Najlepszy i najbardziej oczekiwany pierścionek zaręczynowy to właśnie pierścionek z brylantem. To bez wątpienia idealny wybór pierścionka na zaręczyny. Od lat taki pierścionek jest symbolem uczuć i zamiarów. W sklepie Marand znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z brylantem w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i kup idealny pierścionek zaręczynowy z brylantem.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 87 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 87 wyników

Pierścionki zaręczynowe z brylantem 

W ofercie sklepu jubilerskiego Marand znajdziesz bardzo duży wybór złotych pierścionków z brylantem. Nasza oferta zawiera pierścionki zaręczynowe z brylantami w różnych wielkościach i odcieniach. Złote pierścionki zawsze są aktualnym trendem w biżuterii i zawsze będą modne. Ich trwały urok nadaje się do wzorów klasycznych jak i tych bardziej nowoczesnych. Błyszczące brylanty osadzone w pierścionku z żółtego złota jeszcze bardziej podkreślają jego zaręczynowy charakter. W ofercie posiadamy również pierścionki białe złoto z brylantem i pierścionki różowe złoto z brylantem. Wszystkie te warianty są dobrym wyborem na pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek zaręczynowy z diamentem – co znajdziesz w naszej ofercie?

Prezent w postaci pierścionka z brylantem, z diamentem to gwarancja dobrego wyboru. Każda szczególna okazja jak zaręczyny, rocznica ślubu, urodziny czy inny ważny moment w życiu to istotny fakt, który warto podkreślić biżuterią z brylantem. Marand to producent pierścionków z brylantami i sklep jubilerski online, który oferuje szeroką ofertę. W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele wzorów klasycznych i nowoczesnych. Jako producent zapewniamy szeroki asortyment w korzystnych cenach.

Brylant czy Diament – jaka jest różnica?

Oczywiście obie nazwy oznaczają ten sam bardzo rzadki minerał – diament. Co więc wyróżnia brylant? Brylant to fachowa nazwa oszlifowanego diamentu w stylu brylantowym. Jest to najbardziej znany i rozpoznawalny szlif okrągłych diamentów. Piękny i rytmiczny rozkład faset zjawiskowo załamuje wpadające doń światło tworząc na tafli brylantu efektowny i niepowtarzalny wizerunek tego najcenniejszego minerału. W jubilerstwie stosuje się z powodzeniem także inne rodzaje szlifu tych cennych kamieni naturalnych.