Obrączki Ślubne

Obrączki ślubne to symbol Waszej miłości i będą towarzyszyć Wam przez całe życie. Dlatego jako producent zrobimy wszystko, aby fachowo pomóc w wyborze. Obrączki ślubne wykonane są z wysokiej jakości stopu złota. Wszystkie modele posiadają wewnętrzne wykończenie typu komfort. Diamenty posiadają certyfikat autentyczności. Złote obrączki to obrączki klasyczne. Obrączki z różowego złota wyglądają romantycznie. Obrączki z białego złota są ekstrawaganckie. Grawer w obrączkach wykonamy dla Was gratis.

Obrączki Ślubne
Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 71 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 71 wyników

Co wyróżnia obrączki ślubne Marand

Krótki termin realizacji w 7 dni. Obrączki ślubne Marand charakteryzują się precyzją i dbałością o każdy szczegół. Wszystkie wykonane są techniką bezszwową. Oznacza to, że nie mają łączenia na obwodzie. Ta istotna cecha czyni je długowiecznymi i jakościowymi. Obrączki Marand są wygodne w noszeniu. Wszystkie mają profil soczewkowy czyli komfort. W naszej ofercie obrączek znajdą Państwo wszystkie rozmiary i szerokości: 3mm, 4mm, 5mm i 6mm. Są też wzory 7mm bogato zdobione. Jeśli interesują Państwa tanie obrączki ślubne to proponujemy obrączki ślubne 333.

Grawer w obrączkach wykonamy GRATIS

Personalizacja to dodatkowa cecha, która łączy Wasze obrączki. Jeśli chcielibyście wygrawerować coś indywidualnego to nic nie stoi na przeszkodzie. Grawer w obrączkach wykonujemy GRATIS.

Jak wybrać obrączki ślubne

Krok 1
Wybierz próbę złota. Próba wyrobu określa ilość złota w stopie. Im wyższa próba złota tym obrączki będą droższe. Naszym zdaniem najlepszym, a zarazem najpopularniejszym wyborem są obrączki 585 i obrączki 333. Pierwsze reprezentują wysokie walory estetyczne, drugie niską cenę.

Krok 2
Wybierz kolor obrączek. Do wyboru są klasyczne kolory  lub warianty łączone. Wykonujemy obrączki z żółtego złota, z białego złota i z różowego złota.

Krok 3
Wybierz kształt obrączek. W ofercie są najbardziej popularne kształty. Obrączki półokrągłe, obrączki płaskie, obrączki płaskie fazowane lub obrączki ornamentowe. Wnętrze wszystkich obrączek jest lekko wypukłe. Takie wykończenie nazywamy komfortowym, ponieważ jest to bardzo wygodne w użytkowaniu i nie powoduje uwierania w palec. Obrączkę taką łatwiej się zdejmuje i zakłada.

Krok 4
Wybierz szerokość obrączek. Możecie wybrać obrączki w tej samej szerokości lub różnej. W asortymencie mamy wszystkie popularne szerokości obrączek: 3mm, 4mm, 5mm, 6mm i 7mm. Przy obrączkach szerokich (powyżej 5 mm) dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie obrączki o rozmiar większej niż pomiar palca. Szersza obrączka styka się z palcem większą powierzchnią i może to powodować uwieranie. Najlepszym rozwiązaniem jest przymierzyć obrączki w wybranej szerokości.

Krok 5
Wybierz wykończenie powierzchni obrączek. Wykonujemy obrączki w różnych wariantach. Najpopularniejsze to wysoki połysk. Ciekawym rozwiązaniem są też obrączki z fakturą szczotkowania czy obrączki klepane. Obrączki wykończone na wysoki połysk, po pewnym czasie użytkowania ulegają niewielkiemu rysowaniu. Jest to naturalne, ponieważ obrączki towarzyszą nam bez przerwy.

Krok 6
Wybierz rozmiar obrączek. Najważniejszy punkt w wyborze obrączek to prawidłowy wybór rozmiaru. W razie wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem jak określić rozmiar.

Krok 7
Obrączki z diamentami
To bardzo eleganckie i piękne obrączki. Diamenty oprawiamy na kilka sposobów, zależnie od modelu. Wszystkie oprawy są są wykonywane przez doświadczonych jubilerów i udzielamy Państwu bezterminowej gwarancji na oprawę diamentów. Otrzymają Państwo również Certyfikat Autentyczności.

Krok 8
Grawer w obrączkach. Dedykacja na lata. Grawer nadaje obrączkom unikatowy charakter. Na obrączce najczęściej grawerujemy datę ślubu i imię. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać grawer według Państwa wskazówek.

Krok 9
Obrączki na indywidualne zamówienie. Jeśli nie wybrałeś teraz obrączek, skorzystaj z możliwości realizacji projektu indywidualnego. Stworzymy projekt zgodnie z Twoimi wskazówkami, a następnie wykonamy parę wymarzonych obrączek.

Podsumowanie:
Obrączki ślubne towarzyszą nam całe życie, dlatego zachęcamy, do zakupu modeli klasycznych, sprawdzonych od lat. Najlepszymi obrączkami są obrączki półokrągłe i płaskie. Charakteryzują się dużą trwałością. Nawet po wielu latach użytkowania możemy wykonać korektę rozmiaru i odświeżyć Wasze obrączki, aby wyglądały jak nowe. Obrączki Marand wykonujemy techniką bezszwową. Obrączki nie mają łączenia na obwodzie i nie są nigdzie lutowane. Wszystkie mają wnętrze typu komfort.