Biżuteria

Złota i srebrna biżuteria to nie tylko biżuteria dla pań. W asortymencie internetowego sklepu jubilerskiego Marand znajdują się wyroby biżuteryjne także dla mężczyzn i dzieci. Proponujemy Klientom szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej w atrakcyjnej cenie i stałej dostępności wzorów. Staramy się wciąż wprowadzać nowe wzory zgodnie z panującymi trendami w modzie. Modna biżuteria nie musi kosztować wiele. Oferujemy biżuterię w przystępnych cenach. W naszym asortymencie znajdą Państwo także komplety z grawerem w pełni przygotowane do wręczenia na prezent. Zestawy takie to biżuteria elegancko zapakowana w dedykowane pudełka z nadrukiem i grawerowaną tabliczką z okazji Chrztu, Komunii, urodzin czy innej okazji.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–16 z 716 wyników

Wyświetlanie 1–16 z 716 wyników

Jaka biżuteria na Prezent?

Od lat biżuteria stanowi jeden z najlepszych prezentów. Podarunek wykonany z szlachetnego kruszcu stanowi nie tylko trwałą wartość materialną, ale niesie również silny przekaz emocjonalny. Możemy w ten sposób przekazać drugiej osobie wyrazy szacunku, miłości i zaangażowania. Radosne urodziny czy inna specjalna okazja uwieńczona prezentem w postaci złotej biżuterii to gwarancja satysfakcji obydwu stron. Ilekroć później spojrzymy na otrzymany prezent to zawsze powracamy do chwil z nim związanych. Prezenty takie niejednokrotnie stają się pamiątkami rodzinnymi, przekazywanymi następnym pokoleniom. Aby jeszcze bardziej utrwalić okazję, możesz wybrać eleganckie opakowanie z grawerowaną dedykacją. Wykonamy grawer w szynie pierścionka, na tabliczce okolicznościowej lub dołączymy bilecik z życzeniami, wszystko po to, aby radość osoby obdarowanej była pełna niezapomnianych emocji. Biżuteria złota i srebrna to uniwersalny prezent dla każdej osoby i w każdym wieku.
Złote dodatki np. do kreacji ślubnej to niezaprzeczalnie detal który robi różnicę. Biżuteria z białego złota idealnie współgra z białą kreacją. Złoto w kolorze żółtym czy różowym również odpowiednio podkreśli kreację ślubną. W tym dniu, przede wszystkim Panna Młoda! Ozdobiona złotą biżuterią będzie pełna blasku i czarującego uroku.