Złote obrączki ślubne płaskie fazowane 4.0mm soczewka Marand w 7 dni

3690,00 

Para złotych obrączek z żółtego złota próby 585, wnętrze typu komfort.

Charakterystyka obrączek

Złote obrączki MARAND wykonane są metodą bezszwową. Oznacza to, że obrączka wykonana jest z jednego elementu i nie ma łączenia. Produkcja taka gwarantuje najwyższą jakość produktu i zapewnia komfort użytkowania na długie lata. Wnętrze typu soczewka, inaczej nazywane komfort to standard w naszych wszystkich modelach obrączek. Każda para obrączek ślubnych wykonana jest szczegółowo według preferencji i na Państwa indywidualne zamówienie. Estetyczny grawer wewnątrz obrączek wykonamy dla Państwa bezpłatnie. Każda para obrączek zapakowana jest w eleganckie, białe pudełko jubilerskie Marand.

Obrączki z diamentami

Diamenty zastosowane w obrączkach są selekcjonowane i ręcznie oprawiane przez doświadczonych jubilerów. Udzielamy bezterminowej gwarancji na diamenty i zastosowaną oprawę. Dodatkowo otrzymają Państwo Certyfikat Autentyczności diamentów.

Czas oczekiwania

Wszystkie obrączki wykonywane są w naszej firmie, więc otrzymują Państwo wyrób bezpośrednio od producenta. Czas oczekiwania to ok. 7 dni roboczych. Obrączki można wcześniej obejrzeć i przymierzyć w naszej firmie. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny, aby wszystko było przygotowane na Państwa wizytę.

Na stanie

O800KR4Y-KPL-585

Rozmiar *

Presonalizacja - grawer w obrączce wykonamy GRATIS. Data, imię osoby, cytat, inicjały? Ty wybierasz! Grawer będzie atrakcyjnym dodatkiem do Waszych obrączek.
klasyczny grawer: imię ♡ data ślubu

obrączka damska *

obrączka męska *

Pudełko welurowe serce

Pozostało tylko 5 sztuk w magazynie!

Darmowa dostawa w Polsce powyżej 500zł

  • Zwrot bez pytań
  • Szybka wysyłka
Zapłacisz wygodnie

Gwarantowana bezpieczna płatność

Informacje dodatkowe

Kruszec

żółte złoto

Próba

585 złoto

Masa

4.00g – 6.50g

Szerokość

4 i 4mm, 4mm

Styl

fazowane

Para ślubnych obrączek Marand o profilu płaskim z fazą na krawędziach i szerokości 4.0mm. Obrączki wykonane są z żółtego złota próby 585 z wygodną w noszeniu soczewką. Wykończone na wysoki połysk.  Ponadto, wszystkie nasze obrączki wykonane są metodą bezszwową, która gwarantuje najwyższą jakość produktu i zapewnia komfort użytkowania na długie lata. Każda para obrączek ślubnych wykonywana jest szczegółowo według preferencji i na Państwa indywidualne zamówienie. Na życzenie wykonujemy estetyczny grawer wewnątrz obrączek. Imię i data ślubu to standardowy rodzaj grawerunku jaki spotykamy w obrączkach ślubnych. Usługa grawerowania w obrączkach ślubnych jest w naszym sklepie bezpłatna. Każda para obrączek zapakowana jest w eleganckie pudełko jubilerskie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią +48 883 400 110. W sytuacji zakupu na odległość proponujemy zapoznanie się z artykułem na naszym blogu: >>Jak określić rozmiar

Termin wysyłki obrączek to 7 dni roboczych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.