Zwroty

Zwroty

W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, musi posiadać oryginalną metkę firmy MARAND. Metka może być zdemontowana np. ze względu na przymiarkę przedmiotu. Każdy element musi być kompletny, posiadać fabryczne opakowanie.

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje:

Zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego
Jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który przed rozpoczęciem świadczenia został poinformowany o tym, że po jego spełnieniu utraci prawo do odstąpienia od umowy – np. zmiana rozmiaru pierścionka/ obrączki, wykonanie grawerowanej dedykacji, zmiana długości sztyftów w kolczykach, zmiana długości łańcuszka/ bransoletki i wszelkie zmiany w produkcie wykonane na wyraźną prośbę Klienta.
Gdzie przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

formularz zwrotu