Zmiana rozmiaru pierścionka i obrączki

Pierścionek lub obrączka z dobrze dobranym rozmiarem powinny ciasno przechodzić przez kostkę i bez większego oporu obracać się na palcu. Jeśli jest inaczej rozważ zmianę rozmiaru.

Zmiana rozmiaru pierścionka i obrączki - - Marand

Zmiana rozmiaru pierścionka

Wypełnij formularz zmiany rozmiaru i zapakuj go wraz z odsyłaną biżuterią. Zmiana rozmiaru jest bezpłatna do 14 dni od daty zakupu. Bezpłatną zmianę rozmiaru wykonamy do 3 rozmiarów( powiększenie lub pomniejszenie). Powyżej/poniżej trzech rozmiarów koszt zmiany to 25zł liczone co każde 3 rozmiary. Zmianę rozmiaru wykonujemy w terminie 7dni od otrzymania przesyłki. Odsyłamy kurierem za pobraniem 20zł ( jest to koszt przesyłki zwrotnej, którą ponosi Klient)

Jeśli Twój pierścionek posiada już grawer możemy go wykonać ponownie. Koszt to 20zł.

Zmiana rozmiaru obrączki

Wypełnij formularz zmiany rozmiaru i zapakuj go wraz z odsyłaną biżuterią. Zmiana rozmiaru jest płatna i zależy od fasonu obrączki. Koszt zmiany rozmiaru ustalany jest indywidualnie i zależy od skomplikowania usługi. Koszt zmiany rozmiaru obrączek Marand już od 25zł, firm zewnętrznych już od 50zł. Zmianę rozmiaru wykonujemy w terminie 14dni od otrzymania przesyłki. Zastrzegamy sobie prawo wydłużenia terminu w przypadku opóźnienia nie z naszej winy np. przez firmę zewnętrzną. Odsyłamy kurierem za pobraniem 20zł ( jest to koszt przesyłki zwrotnej, którą ponosi Klient)

Jeśli Twoja obrączka posiada już grawer możemy go wykonać ponownie. Koszt to 20zł.

Jak zmierzyć rozmiar palca i dobrze dobrać rozmiar pierścionka

Jeśli nie wiesz jak określić rozmiar pierścionka mamy dla Ciebie video poradnik jak zmierzyć rozmiar palca i dokładnie określić właściwy rozmiar pierścionka. Jest to łatwy i pewny sposób na określenie rozmiaru.