ZŁOTE LITERKI PIERŚCIONKI

Pierścionki z literką to przygotowana przez MARAND kolekcja biżuterii dla kobiet, które cenią oryginalną formę pierścionka. Każda literka została dokładnie zaprojektowana, aby wyglądała jak najbardziej atrakcyjnie i stanowiła niepowtarzalny efekt. Jeśli podobają Ci się symbole w biżuterii to ta kolekcja jest dla Ciebie. Nowoczesny wygląd pierścionka i przekaz jaki niesie ze sobą symbol literki to atuty tej kolekcji. Każda literka wysadzana jest pięknymi cyrkoniami. Lśniące rodium podkreśla dodatkowo ich czystość i świetlistość. Kolekcja pierścionków została dodatkowo uzupełniona literkami zawieszkami na łańcuszek.

Złote Literki

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników


Złote literki - symboliczne pierścionki

W jubilerstwie na całym świecie od lat stosuje się w biżuterii różne symbole. Bardzo często spotykamy się z symbolami o charakterze chrześcijańskim po całkiem różne zaczerpnięte z natury, aż po fantazyjne formy nawiązujące do świata bajkowego i fantasy. Najważniejsze przesłanie takiej biżuterii to utożsamianie się z jej przekazem. Możemy w ten sposób pokazać co jest dla nas ważne lub co lubimy. W sklepie MARAND znajdziesz wszystkie Złote Literki od pierścionków po zawieszki. Pierścionki w każdym rozmiarze i próbie złota 585 i 333 są dostępne od ręki.

Złote Literki zawieszki

W naszej kolekcji Złotych Literek mamy również zawieszki w dwóch rozmiarach. Zawieszki zostały tak skonstruowane, aby w dowolny sposób mogły być zamontowane na łańcuszku czy bransoletce. Wszystkie popularne łańcuszki są odpowiednie do założenia zawieszki.

Złota Literka oryginalny prezent

Na zamówienie wykonujemy dwie literki w jednym pierścionku lub oprawimy Twój pierścionek np. diamentami. Taki prezent będzie nie tylko niepowtarzalnym, ale i indywidualnym. Pierścionek z literką to gwarancja udanego prezentu.

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.