Złote kolczyki

Wyświetlanie 1–20 z 206 wyników

Sale
113,99 
Sale
221,99 
Sale
236,99 
Sale
239,99 
Sale
266,99 
Sale
266,99 
Sale
310,99 
Sale
310,99 

Złote kolczyki

Marand oferuje szeroki asortyment kolczyków pasujących do każdego stylu. Oferujemy kolczyki klasyczne i bardzo eleganckie, oprawione cyrkoniami w różnych kolorach. Kolczyki długie, krótkie, wiszące, delikatne i wiele innych znajdziesz w sklepie Marand. Do produkcji kolczyków używamy markowych dodatków stopowych nie zawierających niklu. Jeśli masz alergię na ten metal, to nasze kolczyki nie powodują swędzenia ani podrażnienia. Znajdź w Marand idealną parę kolczyków na każdą okazję.

Klasyczne Złote Kolczyki z jednym kamieniem

Kolczyki jednokamieniowe wyróżniają się tym, że składają się tylko z jednego kamienia w kolczyku i są bez wiszących lub dodatkowych elementów. Kamień jest umieszczony centralnie i stanowi najważniejszy element. Kolczyki tego typu są najczęściej wyposażone w zapięcie typu sztyft. Idealnie pasują do każdego wyglądu, ponieważ są proste i eleganckie. Znajdź w Marand kolczyki z żółtego złota, różowego, białego złota i nie tylko.

Złote Kolczyki diamentowane

Diamentowane kolczyki to klasyczny wybór, który nigdy nie wychodzi z mody. Ten elegancki dodatek jest idealnym do każdego stroju lub stylizacji. W Marand znajdziesz przyciągające wzrok diamentowane kolczyki w różnych stylach i wzorach, takich jak klasyczne koła czy kolczyki na sztyfty i nie tylko. Znajdź piękne kolekcje z oryginalnymi diamentowanymi kolczykami.

Kolczyki z żółtego złota

Niech Twoja twarz emanuje pięknem dzięki niesamowitemu wyborowi atrakcyjnych kolczyków z żółtego złota w Marand. Nasze kolczyki z żółtego złota są dostępne w wielu różnych stylach. Pokaż Swoją atrakcyjność dzięki wspaniałej parze kolczyków z żółtego złota.

Złote Kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi mogą rozjaśnić każdą stylizację. Odkryj kolczyki z kamieniami szlachetnymi w różnych kolorach, takich jak zielone kolczyki z szmaragdem, czerwone kolczyki z rubinami, kolczyki z opalem, kolczyki z perłami, kolczyki z ametystami i wiele innych.

Kup Złote Kolczyki na Urodziny z kamieniem narodzin

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi to również przemyślany prezent urodzinowy. Kup kolczyki z kamieniem narodzin, takie jak październikowe kolczyki z opalem, lutowe kolczyki z ametystem, diamentowe kolczyki na kwietniowe urodziny i wiele więcej. Od ponadczasowych kolczyków z pereł po wyjątkowe kolczyki klasyczne Marand ma dla Ciebie szeroką ofertę z kamieniami szlachetnymi.

Porównanie Produktów

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.