PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE Z DIAMENTEM  BRYLANTEM

Jaki wybrać pierścionek zaręczynowy? Odpowiedź jest znana od lat. Najlepszy pierścionek zaręczynowy to pierścionek z brylantem. Każda kobieta uwielbia brylanty. W sklepie Marand znajdziesz szeroki wybór pierścionków zaręczynowych z brylantem w bardzo atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej

Idealne pierścionki zaręczynowe z diamentem - brylantem - Marand

Jaki jest idealny pierścionek zaręczynowy?

Bez wątpienia najlepszym wyborem jest pierścionek zaręczynowy z diamentem - brylantem. Od lat taki pierścionek jest symbolem zaręczyn.

Diament czy Brylant?

Jaka jest różnica?

Oczywiście obie nazwy oznaczają ten sam bardzo rzadki minerał - diament. Co więc wyróżnia brylant? Brylant to fachowa nazwa oszlifowanego diamentu w stylu brylantowym. Jest to najbardziej znany i rozpoznawalny szlif okrągłych diamentów. Piękny i rytmiczny rozkład faset zjawiskowo załamuje wpadające doń światło tworząc na tafli brylantu efektowny i niepowtarzalny wizerunek tego najcenniejszego minerału. W jubilerstwie stosuje się z powodzeniem także inne rodzaje szlifu tych cennych kamieni naturalnych.

Pierścionek z brylantem to wspaniały prezent!

Pierścionek z diamentem - brylantem na różne okazje

Prezent w postaci pierścionka z diamentem - brylantem to gwarancja dobrego wyboru. Każda szczególna okazja, jak rocznica ślubu, urodziny czy inny ważny moment w życiu to istotny fakt, który warto podkreślić biżuterią z diamentem - brylantem. Marand to producent pierścionków z diamentem - brylantem i sklep jubilerski online. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroką paletę wzorów klasycznych i nowoczesnych. W sklepie Marand atrakcyjne ceny i duży asortyment dają dużą swobodę wyboru.

Pierścionki z diamentem-brylantem

Wyświetlanie 1–12 z 78 wyników

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.