Infolinia 8 - 16

tel. 883 400 110

Top20 Pierścionków na Zaręczyny

 

TOP 20 Pierścionków zaręczynowych

NAJLEPSZA CENA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Każdy mężczyzna prosząc o rękę swoją wybrankę chciałby, aby jego zaręczyny były jedyne w swoim rodzaju, a pierścionek który wręcza w dowód swego uczucia był odpowiedni i olśniewający. Pierścionki jakie proponujemy Państwu są najwyższej jakości i wszystkie zostały wykonane przez wykwalifikowany zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. W Top20 proponujemy pierścionki z diamentami, które są opatrzone Certyfikatem, gdzie znajdują się najważniejsze parametry zastosowanych w nich kamieni naturalnych. Jeśli chciałbyś inną lub tańszą wersję wybranego przez Ciebie pierścionka, znajdziesz je poniżej. Przygotowaliśmy tam dla Ciebie różne dostępne warianty tego samego fasonu. ♥ Pierścionek z diamentem jest jednak najlepszy na zaręczyny.♥
 
1

Alba

Wyjątkowy złoty pierścionek z brylantem 0.17ct, o niezwykłym eleganckim kształcie. Kamień oprawiono w sześcioramienną przestrzenną koronę podkreślającą naturalne światło diamentu. Doskonały upominek jak i symbol zaręczyn.
 
 
 
 
2

Sella

Elegancki i ponadczasowy złoty pierścionek z diamentem 0.10ct. Kamień oprawiono w sześcioramienną nowoczesną koronę idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
3

Ti amo

Ekskluzywny i elegancki złoty pierścionek z koroną w kształcie serca z oprawionym wewnątrz brylantem 0.03ct. Kamień umieszczono centralnie w sercu co podkreśla jego charakter. Wspaniały wygląd, precyzja wykonania i wyjątkowa gra świateł.
 
 
 
4

Zaffiro

Elegancki i ponadczasowy złoty pierścionek z naturalnym szafirem 0.50ct i diamentami 0.04ct. Kamień centralny oprawiono w pięknie wyeksponowaną koronę, idealnie podkreślającą jego blask. Kompozycję wzbogacają dwa mniejsze brylanty. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
5

Riva

Finezyjny złoty pierścionek z lśniącego żółtego złota z centralnie oprawionym diamentem 0.10ct i ciekawym symetrycznym układem. Płynne kształty, dynamika i elegancja. Doskonały na zaręczyny, upominek jak i symbol wiecznej miłości.
 
 
 
6

Amore

Ekskluzywny i elegancki złoty pierścionek z koroną w kształcie serca z oprawionym wewnątrz diamentem 0.04ct. Brylant umieszczono centralnie w sercu co podkreśla jego charakter. Wspaniały wygląd, precyzja wykonania i wyjątkowa gra świateł.
 
 
 
7

Ezza

Finezyjny i nowoczesny, złoty pierścionek z brylantem 0,10ct, wykonany z żółtego złota pr. 585. Płynne kształty, dynamika i elegancja. Doskonały upominek na każdą okazję, jak i wyjątkowy symbol wiecznej miłości.
 
 
 
8

Luna

Elegancki i ponadczasowy złoty pierścionek z brylantem 0.10ct, wykonany z białego złota pr. 585. Kamień oprawiono w nowoczesną koronę idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
9

Modena

Elegancki złoty pierścionek z diamentem 0.10ct, wykonany z żółtego złota pr. 585. Kamień oprawiono w nowoczesną koronę w kształcie dwóch serc idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
10

Molinella

Ekskluzywny i elegancki złoty pierścionek z koroną w kształcie serca z oprawionym wewnątrz brylantem 0.03ct. Kamień umieszczono centralnie w sercu co podkreśla jego charakter. Wspaniały wygląd, nowoczesny styl i precyzja wykonania. Wyjątkowa gra świateł.
 
 
 
11

Verona

Elegancki i nowoczesny złoty pierścionek z szafirem 0.50ct i diamentami 0.03ct. Szafir centralny oprawiono w sześcioramienną nowoczesną koronę idealnie podkreślająca jego blask, dodatkowo z obydwu stron umieszczono dwa mniejsze diamenty wzbogacające kompozycję. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
12

Estella

Elegancki i ponadczasowy złoty pierścionek z brylantem 0.10ct. Kamień oprawiono w sześcioramienną nowoczesną koronę z białego złota idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
13

Elwira

Szykowny i wyjątkowy złoty pierścionek z szafirem 0.86ct i brylantami 0.18ct z ekskluzywnej kolekcji biżuterii w stylu retro. W wyeksponowanej koronie oprawiono okazały szafir otoczony 17 mniejszymi diamentami. Szynę pierścionka ozdobiono 6 kamieniami wkomponowanymi w motyw roślinny. Wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Doskonały symbol zaręczyn, rocznicy ślubu jak i prezent na każdą okazję.
 
 
 
14

Victoria

Elegancki i ponadczasowy złoty pierścionek z brylantem 0.25ct (opcja 0.10ct lub 0.50ct), wykonany z żółtego i białego złota 585. Kamień oprawiono w ośmioramienną nowoczesną koronę z białego złota, idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
15

Sola

Ekskluzywny i elegancki złoty pierścionek z koroną w kształcie serca z oprawionym brylantem 0.013ct. Wspaniały wygląd, precyzja wykonania i wyjątkowa gra świateł.
 
 
 
16

Prima

Elegancki i wyjątkowy złoty pierścionek z brylantami. W wyeksponowanej koronie oprawiono okazały brylant 0.25ct otoczony 13 mniejszymi diamentami 0.11ct. Łączna masa wszystkich brylantów to 0,36ct. Ekstrawagancki styl z poszerzoną szyną u dołu. Doskonały prezent jak i symbol wiecznej miłości.
 
 
 
17

Evita

Elegancki i wyjątkowy złoty pierścionek z brylantami o ciekawym symetryczny układzie. W wyeksponowanej koronie oprawiono 21 brylantów, dodatkowo po bokach po 4 szt. Łączna masa wszystkich brylantów to 0,13ct. Doskonały prezent jak i symbol wiecznej miłości.
 
 
 
18

Avila

Elegancki pierścionek z kolekcji Microsetting charakteryzujący się efektownym blaskiem brylantów 0.13ct. Ciekawa i symetryczna kompozycja dodaje elegancji. Bardzo wygodny i praktyczny fason nie pozostanie niezauważony na kobiecej dłoni. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
19

Campanello

Awangardowy i elegancki złoty pierścionek z brylantem 0.10ct, wykonany z białego złota pr. 585. Kamień oprawiono w nowoczesną koronę z białego złota, idealnie podkreślająca jego blask. Piękno i harmonia proporcji. Wyjątkowy symbol zaręczyn jak i upominek na każdą okazję.
 
 
 
20

Astra

Awangardowy z pazurem nowoczesności. Złoty pierścionek z brylantem 0.10ct. Niezwykły kształt i niepowtarzalny wygląd z koroną wykonaną z białego złota. Bardzo płynne kształty, pięknie wyeksponowany kamień, dużo blasku. Doskonały na upominek jak i symbol wiecznej miłości.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl