Infolinia 8 - 16

tel. 883 400 110

O firmie

Historia zamiłowania do tworzenia wyjątkowych przedmiotów w naszej rodzinie rozpoczęła się, kiedy to nasz dziadek, białostocki zegarmistrz Mikołaj Trochimczuk, wysłał swojego najstarszego syna Henryka na naukę zawodu do renomowanej warszawskiej pracowni złotniczej mistrza Syżyckiego. W 1971r Henryk Trochimczuk, już jako mistrz złotnictwa otworzył pierwszą pracownię złotniczą przy ul. Rynek Kościuszki w Białymstoku, dzieląc się pasją, doświadczeniem i wiedzą ze swoimi braćmi oraz wieloma adeptami sztuki złotniczej, których wykształcił podczas wieloletniej praktyki zawodowej. Wkład w rozwój rodzinnej firmy miała również żona Henryka, Elżbieta Trochimczuk - mistrz złotnictwa. Obydwoje, z zamiłowaniem do zawodu, zaangażowani w rozwój złotnictwa na podlasiu, związani z Cechem Rzemiosł Różnych w Białymstoku.

Solidne fundamenty praktyki zawodowej podparliśmy specjalistycznym projektowym wykształceniem wzbogaconym o wiedzę inżynierską, pozwalającą na zastosowanie najnowszych technologii, dzięki którym oferujemy produkty doskonałej jakości. Projektowanie i wytwarzanie biżuterii jest dla nas nie tylko tradycją ale wyjątkowym dziedzictwem, kultywowanym z pasją i dbałością o najdrobniejszy szczegół, które chcemy przekazać następnym pokoleniom.

Podążając zgodnie z potrzebami rynku w 2014r uruchomiliśmy nasz sklep internetowy MARAND, w którym to, staramy się zapewnić szeroki wybór ciekawej i modnej biżuterii, niepowtarzalne wzory, niezwykłe kolekcje. Zakupy online w zaciszu swojego domu są bardzo wygodnym i dającym dużo czasu na podjęcie decyzji rozwiązaniem. W naszym sklepie znajdą Państwo także wsparcie w postaci artykułów o biżuterii.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@marandgold.pl lub telefonicznie pod numerem +48 883-400-110.

 

Serdecznie zapraszamy!
Marand

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl