Idealna Chwila Idealny Pierścionek

Przewodnik zaręczynowy MARAND

Zaręczyny to ważny moment w życiu Pary, a wybór pierścionka zaręczynowego stanowi wyzwanie. Postaramy się pomóc i przedstawić szeroką paletę fasonów z naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych.

Przygotowaliśmy zróżnicowane cenowo oferty, które powinny zadowolić każdego Klienta. Zakupione pierścionki dostarczamy w eleganckich pudełkach i dla zainteresowanych proponujemy wewnątrz grawerowaną dedykację na tabliczce, która uwieczni tą wyjątkową chwilę. Możemy również wygrawerować wewnątrz szyny kilkanaście znaków np. datę i inicjały, czy datę i znak dwóch serc. Grawer taki możliwy jest w wybranych fasonach.

Każdy mężczyzna prosząc o rękę swoją wybrankę chciałby, aby jego zaręczyny były jedyne w swoim rodzaju, a pierścionek który wręcza w dowód swego uczucia był odpowiedni i olśniewający. Pierścionki jakie proponujemy wykonane zostały z dbałością o szczegóły przez wykwalifikowany zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pierścionki sprawiły Państwu wiele radości i zadowolenia.

Pierścionek z diamentami jest jednak najlepszym wyborem.

Diamond ring

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze formy pierścionków zaręczynowych, każdy z fasonów jest odpowiednim wyborem na tą idealną chwilę. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy naszych wzorów począwszy od klasycznych jednokamieniowych poprzez coraz bardziej rozbudowane formy trójkamieniowe, aż po eleganckie karmazycje z kolorowymi kamieniami.

WYBIERAMY STYL

blog poradnik1

Jeden Kamień

Najczęściej wybieranym pierścionkiem na   zaręczyny jest pierścionek z jednym centralnie wyeksponowanym   kamieniem. Zwykle jest to diament. Jego ponadczasowa i unikatowa natura czyni go królem wśród kamieni wybieranych na zaręczyny.

Trzy Kamienie

Równie atrakcyjnym wyborem jest pierścionek z trzema kamieniami. Jego symbolika przedstawia przeszłość teraźniejszość i przyszłość.

blog poradnik21
blog poradnik4

Wielokamieniowe

Pierścionki wielokamieniowe są dobrą alternatywą dla klasycznych jednokamieniowych. Zwykle są bardziej okazałe i szczególnie doceniane przez Panie lubiące blask.

Kolorowe

Styl koktajlowy to wybór Pań, dla których kolor w biżuterii gra istotną rolę. Znajdziesz u nas piękne szafiry, szmaragdy, rubiny otoczone czystym blaskiem diamentów.

blog poradnik3