OBRĄCZKI ŚLUBNE

Obrączki ślubne klasyczne i fantazyjne najwyższej jakości od Marand. Obrączki ślubne to symbol Waszej miłości. W ofercie tanie obrączki ślubne z krótkim terminem realizacji, duży wybór obrączek złotych, z białego złota i różowego złota. Warianty jednokolorowe i dwukolorowe. Każdy kolor złota jest uniwersalny, ale różowe złoto wygląda romantycznie, żółte złoto jest klasyczne, a białe złoto jest nowoczesne. Wszystkie obrączki ślubne wykonane są metodą bezszwową, która jest gwarancją jakości. Grawer w obrączkach - GRATIS.

Obrączki

Wyświetlanie 1–12 z 129 wyników


Co wyróżnia obrączki ślubne Marand

Obrączki ślubne Marand to idealna jakość. Wykonane są z najlepszego stopu złota. Charakteryzują się precyzją i dbałością o każdy szczegół. Wszystkie wykonane są techniką bezszwową co oznacza, że nie mają łączenia na obwodzie. Ta istotna cecha czyni je długowiecznymi i jakościowymi. Wewnętrzne wykończenie typu soczewkowego sprawia, że obrączki są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Obrączki ślubne Marand mają krótki termin realizacji.

Jaki wzór obrączek jest najlepszy?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od preferencji i gustu Pary Młodej. Każdy wybór jest odpowiedni, obrączki muszą się podobać. Szeroki asortyment naszego sklepu pozwoli na swobodny wybór. W ofercie są obrączki z żółtego złota, białego złota jak i warianty łączone.

Grawer w obrączkach GRATIS

Personalizacja to dodatkowa cecha, która łączy Wasze obrączki. Imię i data ślubu to standardowy grawerowany motyw. Jeśli chcielibyście wygrawerować coś indywidualnego to nic nie stoi na przeszkodzie. Grawer w obrączkach wykonujemy GRATIS.

Gdzie kupić obrączki ślubne w Białymstoku

Dostępność obrączek ślubnych jest dzisiaj bardzo duża. W sklepie Marand znajdziesz szeroką ofertę różnych fasonów. Zakup przez internet jest najwygodniejszym sposobem i daje największy wybór wzorów. Przygotowaliśmy również poradniki jak wybrać obrączki ślubne i jak zmierzyć rozmiar palca, aby nie doszło do pomyłki. Z całym stresem związanym z planowaniem ślubu, postaraj się, aby zakup obrączek były beztroskim i przyjemnym doświadczeniem dla Ciebie i Twojej ukochanej osoby. Większość par znacznie wcześniej przegląda ofertę obrączek. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę!

Korzystamy z plików cookie, aby jak najlepiej świadczyć usługę. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.