Please be advised that our online store uses cookie technology and at the same time does not automatically collect any information, except for the information contained in these files (so-called "cookies").

Wybierz zestaw biżuterii

Komplet biżuterii to bardzo elegancki prezent, który pozostanie w pamięci osoby obdarowanej na zawsze. Możesz rozłożyć zakup w czasie i stosownie do okazji dobierać części kompletu. Wszystkie modele są wytwarzane w naszej firmie i są zawsze dostępne.

Proponujemy Grawer

Pięknym uzupełnieniem eleganckiego prezentu będzie diamentowy grawer.

Wykonujemy grawery w szynie pierścionka i/lub grawerujemy dedykacje na eleganckich tabliczkach umieszczonych w pudełkach z biżuterią. Taki prezent wyrazi wszystko co chciałbyś przekazać ukochanej osobie.

Sofia


Szykowny i wyjątkowy złoty pierścionek. Ponadczasowa klasyczna forma w nowoczesnym wydaniu. Doskonały prezent na każdą okazję. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych z kamieniami naturalnymi lub syntetycznymi.

Canberra

Szykowny i wyjątkowy złoty pierścionek z owalnym okazałym kamieniem. Ponadczasowa klasyczna forma w nowoczesnym wydaniu. Doskonały prezent na każdą okazję. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych z kamieniami naturalnymi lub syntetycznymi.