Please be advised that our online store uses cookie technology and at the same time does not automatically collect any information, except for the information contained in these files (so-called "cookies").

Engraver

Posted By: Marek Andrzejuk In: Root On: Comment: 0 Hit: 84

Engraver in the ring and wedding ring

  • GRAWEROWANIE WEWNĄTRZ PIERŚCIONKA I OBRĄCZKI ŚLUBNEJ

Mamy możliwość wygrawerowania dedykacji wewnątrz szyny pierścionka i obrączek ślubnych, zwykle zmieścimy datę i inicjały lub dodatkowo znak graficzny np. serce, dwa serca, nieskończoność itp. Wszystko zależy od modelu pierścionka i dostępnego miejsca w szynie. Prosimy o zapytanie.
Grawerowanie dedykacji w Obrączkach Ślubnych zakupionych w naszym sklepie jest GRATIS. Wystarczy, że podczas zakupu obrączek ślubnych podasz datę i imię w wyznaczonych polach.

Jeśli nie masz pomysłu na dedykację skorzystaj z naszych gotowych tekstów. Poniżej zamieszczamy przykładowe dedykacje:

  • CHRZEST, KOMUNIA, BIERZMOWANIE

Z okazji Chrztu Świętego, W dniu Chrztu Świętego, Na pamiątkę Chrztu Świętego, Z okazji I Komunii Świętej, Na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, Matka Chrzestna, Ojciec Chrzestny, Z okazji Bierzmowania życzymy Ci obfitych Łask Bożych, a ten Sakrament niech umacnia w Tobie wiarę, nadzieję i miłość,

  • MIŁOŚĆ, ZARĘCZYNY, ROCZNICE, WALENTYNKI

Jedno życie, jedna miłość, Jesteś miłością mojego życia, Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, Całym sercem, Dzięki Tobie szczęśliwa/szczęśliwy, Dzisiaj, jutro, na zawsze, Kocham Cię, Miłość to Ty, Na zawsze razem, Na zawsze Twój/Twoja, Zapisani w gwiazdach, Tylko Ty, Dziękuję, że jesteś, Bo jesteś mym słońcem,

  • JUBILEUSZ, ŻYCZENIA, URODZINY

W dniu jubileuszu, W dniu urodzin moc najserdeczniejszych życzeń, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, Kochanej Żonie, Mamie, Siostrze etc.

  • PUDEŁKO Z DEDYKACJĄ, TABLICZKA Z DEDYKACJĄ | CHRZEST, KOMUNIA, BIERZMOWANIE

Spersonalizowane pudełeczko uczyni Twój prezent jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym. Na estetycznej tabliczce o strukturze stali szczotkowanej o wymiarach 37x37(mm) wygrawerujemy Twoją dedykację do ok.160 znaków (liczone ze spacjami). Grawerunek wykonujemy maszynowo i precyzyjnie ostrzem diamentowym, co daje gwarancję jakości i trwałości dedykacji. Nasza technologia jest estetyczna i bardzo trwała.
Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz wzór dedykacji lub podaj nam własną treść grawerunku.

Po zakupie Pudełka z dedykacją prosimy podać w wiadomości nr wybranego wzoru oraz treść trzech zmiennych danych:
1. dla kogo (np. Kochanej Amelce)
2. od kogo (np. Matka Chrzestna)
3. miejscowość i datę (np. Gdynia, 11.01.2018)

Comments

Leave your comment