Please be advised that our online store uses cookie technology and at the same time does not automatically collect any information, except for the information contained in these files (so-called "cookies").

Engagement ring

Posted By: Marek Andrzejuk In: Root On: Comment: 0 Hit: 48

Engagement ring-guide

Blog pierscionki.jpg

Zaręczyny to ważny moment w życiu Pary, a wybór pierścionka zaręczynowego stanowi trudne wyzwanie. Postaramy się pomóc i przedstawić szeroką paletę fasonów z naszej kolekcji pierścionków zaręczynowych.

Przygotowaliśmy zróżnicowane cenowo oferty, które powinny zadowolić każdego Klienta. Pierścionki umieszczamy w eleganckich pudełkach i dla zainteresowanych proponujemy wewnątrz grawerowaną dedykację na tabliczce, która uwieczni tą wyjątkową chwilę. Możemy również wygrawerować wewnątrz szyny kilkanaście znaków np. datę i inicjały, czy datę i znak dwóch serc. Grawer taki możliwy jest w wybranych fasonach i podajemy taką informację w opisie produktu.

Każdy mężczyzna prosząc o rękę swoją wybrankę chciałby, aby jego zaręczyny były jedyne w swoim rodzaju, a pierścionek który wręcza w dowód swego uczucia był odpowiedni i olśniewający. Pierścionki jakie proponujemy są najwyższej jakości i wszystkie zostały wykonane z dbałością o szczegóły przez wykwalifikowany zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pierścionki sprawiły Państwu wiele radości i zadowolenia.
Do pierścionków z kamieniami naturalnymi dołączamy stosowny Certyfikat w którym znajdują się najważniejsze parametry. Jeśli chciałbyś inną lub tańszą wersję wybranego przez Ciebie pierścionka skorzystaj z wyszukiwarki w naszym sklepie. Znajdziesz tam różne dostępne warianty każdego wzoru.
Pierścionek z diamentem jest jednak najlepszy na zaręczyny.
Dokonując wyboru sugerujemy również zwrócić uwagę na jego masę, to ważna informacja, która wiele mówi nam o solidności wyrobu. Wielu sprzedawców pod pozorem okazyjnej ceny czy wielkich rabatów proponuje podobne pierścionki o zaniżonej wadze co przekłada się w znaczący sposób na jego jakość i trwałość. Zapraszamy do zakupów w Marand.

Idealna Chwila Idealny Pierścionek - zobacz nasz przewodnik

Comments

Leave your comment