Manufaktura Jubilerska

Historia zamiłowania do tworzenia wyjątkowych przedmiotów w naszej rodzinie rozpoczęła się, kiedy to nasz dziadek, białostocki zegarmistrz Mikołaj Trochimczuk, wysłał swojego najstarszego syna Henryka na naukę zawodu do renomowanej warszawskiej Pracowni Złotniczej mistrza Syżyckiego.

W 1971r Henryk Trochimczuk, już jako mistrz złotnictwa otworzył pierwszą pracownię złotniczą przy ul. Rynek Kościuszki w Białymstoku. Przez lata dzielił się pasją, doświadczeniem i wiedzą ze swoimi braćmi oraz wieloma adeptami sztuki złotniczej, których wykształcił podczas wieloletniej praktyki zawodowej.  Razem z żoną Elżbietą przez lata zaangażowani w rozwój złotnictwa na Podlasiu, związani z Cechem Rzemiosł Różnych w Białymstoku.

W 1999 roku Marek i Małgorzata Andrzejuk rozpoczynają nowy rozdział w firmie jubilerskiej. Obydwoje młodzi architekci i projektanci form użytkowych z pasją do tworzenia i solidnymi podstawami sztuki jubilerskiej wprowadzają firmę w nowy wymiar. Projektowanie i wytwarzanie biżuterii jest dla nas nie tylko tradycją ale i wyjątkowym dziedzictwem kultywowanym z pasją i dbałością o najdrobniejszy szczegół.

W 2014r uruchomiliśmy nasz serwis internetowy MARAND gold & diamonds, w którym to staramy się zapewnić szeroki wybór ciekawej i modnej biżuterii, niepowtarzalne wzory, niezwykłe kolekcje. Firma nasza dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem pozwala nam wytwarzać produkty wysokiej jakości.
Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu i do współpracy handlowej.

w M.Studio marzenia stają się rzeczywistością

lazy

Jak powstaje biżuteria na zamówienie

IDEA

Ideą projektu jest to aby stworzyć przedmiot który będzie materializował wymarzoną wizję Klienta.

PROCES PROJEKTOWANIA

W pracowni M.Studio powstaje model przedmiotu. Każdy Klient otrzymuje link do naszego serwera gdzie może dokładnie obejrzeć wirtualny model 3d.

PRACE JUBILERSKIE

Zespół wykwalifikowanych jubilerów realizuje założenia projektantów dbając o każdy szczegół.

PRZEKAZANIE DLA KLIENTA

To ten moment kiedy marzenia stają się rzeczywistością.