Kamień Który Opowiada Twoją Historię

Kamień Urodzinowy

Historyk Józef Flawiusz z pierwszego wieku wierzył, że istnieje związek między dwunastoma kamieniami w napierśniku Aarona, a dwunastoma miesiącami roku i dwunastoma znakami zodiaku. Hieronim, odnosząc się do Józefa Flawiusza, uznał, że Fundamentalne Kamienie będą odpowiednie dla chrześcijan. Zwyczaj noszenia jednego kamienia urodzinowego ma kilka stuleci, w Polsce od XVIII wieku.

W 1912 roku, w celu ujednolicenia kamieni narodzin Narodowe Stowarzyszenie Jubilerów (Jewellers of America) spotkało się w Kansas i oficjalnie przyjęło listę kamieni urodzinowych.

Wybierz biżuterię z kamieniem urodzinowym. Znajdź oszałamiający dodatek na co dzień lub olśniewający upominek na specjalną okazję. Wybieraj spośród szerokiej gamy naszej biżuterii. Królewski Rubin, majestatyczny Szafir czy może romantyczny Ametyst? Odkryj kamień urodzinowy i spraw wspaniały prezent bliskiej osobie.

Kamień Urodzinowy. 12 Kamieni Urodzinowych.
Aaron

Wychodząc na przeciw Klientom przedstawiamy ciekawy pomysł na udany i trafiony prezent jubilerski. Od lat mówi się, że każdy miesiąc urodzin ma przypisany swój magiczny kamień – Kamień Urodzinowy. Znajdź Kamień Urodzinowy→