Grawerowanie wewnątrz pierścionka i obrączek ślubnych.

Wykonujemy grawerowane dedykacje wewnątrz szyny pierścionka i obrączek ślubnych, zwykle zmieścimy datę i inicjały lub dodatkowo znak graficzny np. serce, dwa serca, nieskończoność itp. Wszystko zależy od modelu pierścionka i dostępnego miejsca w szynie. Prosimy o zapytanie.
Grawerowanie dedykacji w Obrączkach Ślubnych zakupionych w naszym sklepie jest GRATIS. Wystarczy, że podczas zakupu obrączek ślubnych podasz treść graweru.

Jeśli nie masz pomysłu na dedykację skorzystaj z naszych gotowych tekstów. Poniżej zamieszczamy przykładowe dedykacje.

CHRZEST, KOMUNIA, BIERZMOWANIE:
Z okazji Chrztu Świętego, W dniu Chrztu Świętego, Na pamiątkę Chrztu Świętego, Z okazji I Komunii Świętej, Na Pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej, Matka Chrzestna, Ojciec Chrzestny, Z okazji Bierzmowania życzymy Ci obfitych Łask Bożych, a ten Sakrament niech umacnia w Tobie wiarę, nadzieję i miłość.

MIŁOŚĆ, ZARĘCZYNY, ROCZNICE, WALENTYNKI:
Jedno życie, jedna miłość, Jesteś miłością mojego życia, Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, Całym sercem, Dzięki Tobie szczęśliwa/szczęśliwy, Dzisiaj, jutro, na zawsze, Kocham Cię, Miłość to Ty, Na zawsze razem, Na zawsze Twój/Twoja, Zapisani w gwiazdach, Tylko Ty, Dziękuję, że jesteś, Bo jesteś mym słońcem.

JUBILEUSZ, ŻYCZENIA, URODZINY:
W dniu jubileuszu, W dniu urodzin moc najserdeczniejszych życzeń, zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń, Kochanej Żonie, Mamie, Siostrze.

Pudełko z dedykacją, Tabliczka z dedykacją, Chrzest, Komunia, Bierzmowanie

lazy

Personalizacja

Spersonalizowane pudełeczko uczyni Twój prezent jeszcze bardziej wyjątkowym i niezapomnianym. Na estetycznej tabliczce o strukturze stali szczotkowanej o wymiarach 37×37(mm) wygrawerujemy Twoją dedykację do ok.160 znaków. Grawer wykonujemy maszynowo ostrzem diamentowym, co daje gwarancję jakości i trwałości dedykacji. Nasza technologia jest estetyczna i bardzo trwała.
Skorzystaj z naszych propozycji i wybierz wzór dedykacji lub podaj nam własną treść graweru.

Po zakupie Pudełka z dedykacją prosimy podać w wiadomości nr wybranego wzoru oraz treść trzech zmiennych danych:

Podaj Numer Tabliczki i Trzy Zmienne

1. nr wzoru (np. 2)
2. dla kogo (np: Kochanej Amelce)
3. od kogo (np: Matka Chrzestna)
4. miejscowość i datę (np: Gdynia, 11.01.2018)
lazy
lazy